środa, 26 czerwca 2013

Qntal - Ecce Gratum


Ku chwale przemijalności, przypadkowości zdarzeń, spotkań, wrażeń, doznań, marzeń ...

5 komentarzy:

 1. Zajebiste, jest moc! Dawno nie wchodziłem w takie klimaty. Gdzie mieszkasz w UK? Może wreszcie byśmy się spotkali przy piwku?

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie pierwszy raz trafiłem na twoją strone, Dark Ambient Moments. Pod wrażeniem jestem. Przyznam, że z wierszami nie trafiasz w mój klimat (mam nadzieję, że cenisz szczerość;), ale jeśli chodzi o te zdjęcia, to są prawdziwe obrazkowe poematy, wciągają jak narkotyk. Normalnie czuć twoich przewodników. Kierkegaard, Nietsche, Poe. Keep it up.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze raz ja:)
  Po nitce do kłębka, i z tego kawałka trafiłem na Omnia. Wow, czemu tego wcześniej nie słyszałem? Jestem doładowany jak dawno nie byłem. Znasz? Ten kawałek zbił mnie z nóg, już słucham go na loopie: https://www.youtube.com/watch?v=bLZ_Zy1VhMI

  OdpowiedzUsuń
 4. E no weź nie rób wiochy ;););) Drugiego bloga mam już od kilku lat. W nim spełniam moje chore spojrzenie na świat. Jak już tam dotarłeś co czerp ile wlezie!!! :)
  Kwestia poezji zupełnie mnie nie interesuje. Wychodzę z założenia - Każdemu wedle potrzeb intelektualnych. Bo poezja to zupełnie inna nuta. Ale to już odrębnie inny głęboki temat.
  Pozdrawiam mocno.
  PS: W UK gniję jeszcze 99 dni i koniec 10 letniego rozdziału.

  OdpowiedzUsuń