poniedziałek, 9 listopada 2015

Banał listopada - roku 2015

''Ksiądz zaproszony przez posłów Zjednoczonej Prawicy poświęcił sejmowe pomieszczenia zajmowane jeszcze niedawno przez parlamentarzystów Twojego Ruchu. - Chcemy wypędzić złe duchy. Tu odbywała się walka dobra ze złem - mówią posłowie.''


 - To lokal po Twoim Ruchu. Chcemy wypędzić złe duchy z tego pomieszczenia, aby dobry duch nad naszą formacją czuwał - tłumaczył telewizji Superstacja poseł ZP Andrzej Romanek.
- Tu odbywała się walka dobra ze złem. Albo - jeśli chodzi o Palikota - Złego z Dobrym. Pamiętamy próbę krzyku, aby krzyż zniknął z Sejmu - mówi posłanka Beata Kempa. W nowych pokojach Zjednoczonej Prawicy krzyże pojawiły się nad każdymi drzwiami. Na regałach posłowie postawili obrazki z wizerunkiem Jezusa.


"Święcenie tych pomieszczeń jest działaniem rozumnym" - twierdzi jednak Fronda. "Nikt chyba nie wątpi, że za ideami lewicy stoi po prostu diabeł! My też mamy nadzieję, że Palikot do piekła nie trafi. I że nie będzie już nigdy wieść do piekła Polaków, faszerując ich piekielnymi kłamstwami i odwodząc od katolickiej wiary" - dodaje ultrakatolicki serwis. 


   


PS: I ponownie można zaśpiewać chórem zamiast Roty pieśń Kazika ...to zgroza to już jest po prostu Zgroza... .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz